I Etap - mieszkania sprzedane

Praho

Osiedle dobrze zorganizowane

Praho z placem miejskim

Etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski.

Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.

Miejski szyk architektury

Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Od strony ulicy wzbogacimy je o elementy o strukturze cegły. Okna otrzymają zaś okleinę o barwie drewna.

Na parterze zaplanowaliśmy kilka lokali usługowych, których duże, rozświetlone witryny sprawią, że budynki będą wyglądały prawdziwie miejsko.

Dziedziniec pełen możliwości

Pomiędzy budynkami projektanci przewidzieli część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Zamontujemy także trejaż porośnięty pnączami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Dzięki zastosowaniu meandrującej alejki i sztucznego wzniesienia uda się wyodrębnić różne strefy - te spokojnego relaksu oraz bardziej aktywnej rekreacji. Dla rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Zamontujemy także trejaż porośnięty pnączami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i najmłodszych przewidzieliśmy plac zabaw. Młodzieży z kolei powinny spodobać się urządzenia do street workoutu, które zamontujemy na osiedlu.

Inwestycja
ul. Mińska 69 Warszawa Praga Południe
2 budynki 5-piętrowe
120 mieszkania
Termin realizacji
rozpoczęcieIII KWARTAŁ 2018
zakończenieIII KWARTAŁ 2020
Cechy
miejsca garażowe i naziemne
schowki lokatorskie
ochrona i monitoring
Wszystkie mieszkania z balkonem, tarasem, loggią.
Prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
kompleksowo zorganizowane osiedle
ogólnodostępny plac miejski
nowoczesna, wielkomiejska architektura
zielone dziedzińce i alejki spacerowe
bogato wyposażone tereny wewnętrzne dla mieszkańców
artystyczne murale nawiązujące do klimatu Pragi
odniesienia do drukarskiej historii miejsca

Warszawskie kroje

Praho na powitanie

Jak mówi Maciej Włoczewski, autor kroju, inspiracją dla Praho były napisy o dużym kontraście i wąskiej formie występujące w powojennej Warszawie. Projekt Praho przetwarza i odnawia charakterystyczne uliczne formy liter, tworząc zupełnie nowy i współczesny krój, który jednak posiada mocny, lokalny charakter.

Maciej Włoczewski studiował na Wydziale Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się projektowaniem krojów pisma oraz fotografią.

https://www.behance.net/mwtype Zobacz film i poznaj warszawskie kroje pism

Po prostu wygodnie

Na komunikacyjnej mapie miasta

Sport, rekreacja, wypoczynek, zabawa

Dziennik budowy

Spravia

profesjonalizm, doświadczenie, kompetencje i bezpieczeństwo

Spravia to duża i stabilna firma. Prowadzimy działalność deweloperską od 1999 roku, wcześniej pod nazwą Budimex Nieruchomości. Budujemy w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”. Dotrzymujemy naszych obietnic. Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

Spravia sp. z o. o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Spravia sp. z o. o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod@spravia.pl