Praho

I etap przy placu miejskim

Praho przy placu miejskim

Na początku powstanie Praho.

Etap z dwoma budynkami od strony ul. Podskarbińskiej i ul. Mińskiej. Będą miały po 5 pięter. Przed wejściem urządzimy zielony, ogólnodostępny plac miejski.

Architekci krajobrazu zaplanowali drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Ciekawym rozwiązaniem będzie oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.

Plac miejski
Zobacz galerię

Miejski szyk architektury

Modne szarości, kolor ceglany oraz różne odcienie bieli zdominują elewacje. Od strony ulicy wzbogacimy je o elementy o strukturze cegły. Okna otrzymają zaś okleinę o barwie drewna.

Na parterze zaplanowaliśmy kilka lokali usługowych, których duże, rozświetlone witryny sprawią, że budynki będą wyglądały prawdziwie miejsko.

Dziedziniec pełen możliwości

Pomiędzy budynkami projektanci przewidzieli część wypoczynkowo-rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Zamontujemy także trejaż porośnięty pnączami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i traw ozdobnych.

Dzięki zastosowaniu meandrującej alejki i sztucznego wzniesienia uda się wyodrębnić różne strefy - te spokojnego relaksu oraz bardziej aktywnej rekreacji. Dla rekreacyjną dla mieszkańców. Zielony dziedziniec zostanie umeblowany ławkami i leżakami. Zamontujemy także trejaż porośnięty pnączami. Ogrodnicy urządzą zieleń – pojawią się setki krzewów, bylin i najmłodszych przewidzieliśmy plac zabaw. Młodzieży z kolei powinny spodobać się urządzenia do street workoutu, które zamontujemy na osiedlu.

Dziedziniec pełen możliwości
Zobacz galerię

Podstawowe dane o etapie Praho

adres: ul. Mińska 69, Praga Południe

Liczba budynków
2
Liczba pięter
5
Liczba mieszkań
120
termin rozpoczęcia
III kwartał 2018 r.
termin zakończenia
III kwartał 2020 r.
Prowadzony jest otwarty rachunek powierniczy
Garaże i miejsca naziemne
TAK
Komórki lokatorskie
TAK
Ochrona
TAK
Monitoring
TAK
1-pokojowe
27-31 m²
2-pokojowe
39-48 m²
3-pokojowe
57-70 m²
4-pokojowe
79-91 m²
5-pokojowe
ok.99 m²

Wszystkie mieszkania z balkonem, tarasem, loggią bądź ogródkiem.

Praho
2
budynki
27-99
m.kw.
1-5
pokoi
Plac miejski

Mieszkania dobrze rozplanowane

Przykładowe pomysły i inspiracje

2 pokoje / 44,43m²

Przestrzeń i wygoda

To 2-pokojowe mieszkanie jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które szczególnie cenią sobie niezależność. Do wszystkich pomieszczań mamy dostęp z przedpokoju, w którym z powodzeniem możemy umieścić pojemną szafę wnękową na ubrania i akcesoria domowników. Kuchnia zaprojektowana została jako osobne pomieszczenie, dzięki czemu aromaty potraw nie będą przedostawać się do innych pokojów. Mniejszy pokój idealnie sprawdzi się jako sypialnia, w której zmieści się zarówno podwójne łóżko, jak i pakowna szafa, większy zaś sprawdzi się w roli salonu – miejsca rodzinnych spotkań i przyjmowania gości. Z pokoju dziennego wyjdziemy na balkon. Aby zapewnić jak największy komfort korzystania, łazienka zaprojektowana została tuż obok sypialni.

zobacz mieszkania 2-pokojowe

2 pokoje / 37,62m²

Kompaktowo, ale bez kompromisów

To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie jest wprost idealne dla singla lub pary. W sypialni znalazło się miejsce nie tylko na łóżko – zmieści się również pojemna szafa odzieżowa. Spora łazienka pomieści pełnowymiarową wannę, pralkę, umywalkę i toaletę. Aneks kuchenny od salonu oddzielony został ścianką, na której z powodzeniem może zawisnąć telewizor. Obszerny, prawie 20-metrowego salon będzie miejscem odpoczynku, spotkań i wspólnych posiłków. Można ustawić w nim kanapę oraz duży stół. Z pokoju dziennego mamy możliwość wyjścia na taras, którego szerokość jest równa mieszkaniu. Dzięki temu zyskujemy mnóstwo miejsca na letni wypoczynek.

zobacz mieszkania 2-pokojowe

3 pokoje / 57,33m²

„Trójka” nie tylko dla rodziny

Największą zaletą tego 3-pokojowego mieszkania jest praktyczne rozmieszczenie pomieszczeń, do których wchodzimy z wydzielonego przedpokoju. Przestronna, otwarta kuchnia z dużym oknem daje gwarancję dobrego doświetlenia o każdej porze dnia. Spora łazienka pozwoli z kolei na zamontowanie dużej wanny. Dwie odrębne sypialnie i salon połączony z kuchnią dają wygodę, ale i wiele możliwości aranżacyjnych zarówno dla rodziny z dzieckiem, jak i ceniących sobie prywatność najemców.
Amatorom wypoczynku na świeżym powietrzu przypadnie do gustu balkon, na który dostaniemy się wprost z salonu. Meble ogrodowe i zieleń w donicach stworzą przyjemnie miejsce do relaksu.

zobacz mieszkania 3-pokojowe

3 pokoje / 66,64m²

3 pokoje z dużym tarasem

Największym atutem tego 3-pokojowego mieszkania jest bardzo duży, prawie szesnastometrowy taras, na którym wypoczynek stanie się prawdziwą przyjemnością. Znajdzie się na nim miejsce zarówno na wygodny leżak, stolik do porannej kawy, jak i na zielnik pani domu.
W dwóch sypialniach przewidziano miejsce na szafy garderobiane, wygodne łóżka oraz biurka. Dodatkowe WC docenią wszyscy, którym zwłaszcza rano zależy na czasie. W razie potrzeby z powodzeniem może się ono stać także pomieszczeniem gospodarczym. Przestronny aneks kuchenny został oddzielony od salonu ścianką, która może posłużyć na przykład do wyeksponowania rodzinnych zdjęć. Pokój dzienny to miejsce idealne do spotkań z przyjaciółmi, zmieści się tu zarówno wygodna kanapa, jak i duży stół. Dzięki dużej liczbie okien mieszkanie jest pełne dziennego światła.

zobacz mieszkania 3-pokojowe

4 pokoje / 75,71m²

Cztery pokoje dla czworga

Zapewnienie komfortu czteroosobowej rodzinie to myśl przewodnia, towarzysząca architektom przy projektowaniu tego mieszkania. Trzy sypialnie, każda o powierzchni ponad 10 m kw., z miejscem na pojemne szafy, biurka i regały zaspokoją oczekiwania rodziców i dzieci. Dwie łazienki – jedna z miejscem na prysznic, druga – dająca możliwość instalacji wanny – to gwarancja wygodnego życia. Korytarz z miejscem do przechowywania to z kolei praktyczne rozwiązanie.
Centrum mieszkania to ustawny salon połączony z kuchnią. Nie zabraknie miejsca na część wypoczynkową oraz duży stół, dzięki któremu cała rodzina będzie mogła zasiąść do wspólnego posiłku. Dzięki dużej liczbie okien mieszkanie jest wyjątkowo doświetlone. Spory balkon szybko stanie się ulubionym miejscem wypoczynku podczas letnich, ciepłych dni.

zobacz mieszkania 4-pokojowe

4 pokoje / 86,45m²

Atrakcyjnie i na lata

To idealna propozycja dla rodziny z dwójką dzieci, która szuka mieszkania na lata. Lokum powinno także zainteresować inwestorów, którzy poszukują atrakcyjnych mieszkań pod wynajem. Trzy ustawne sypialnie to atut tej „czwórki”. Komfort podnoszą: ustawna kuchnia, dwie w pełni funkcjonalne łazienki oraz dodatkowe WC, które wraz ze zmianą preferencji aranżacyjnych może stać się pomieszczeniem gospodarczym lub garderobą.
W przestronnym, ponad 19-metrowym salonie znajdzie się miejsce na dużą kanapę, stół z krzesłami i dodatkowe szafki. Będzie do wymarzone miejsce do relaksu z książką, przed TV czy gdy przyjdą goście. Dodatkowo do zagospodarowania pozostaje spory balkon, na którym poranna kawa będzie smakować wyjątkowo.

zobacz mieszkania 4-pokojowe

Osiedle dobrze zorganizowane

wybierz etap

Olympic

wkrótce

Rewir

wkrótce

Osiedle przy placu miejskim

Osiedle zostało zaprojektowane jako całość. Dzięki temu poszczególne etapy, których będzie 5, stworzą spójną i przyjazną przestrzeń. Powstaną ciągi pieszo-rowerowe, zieleń, tereny rekreacyjne. Między budynkami nie zabraknie elementów małej architektury (ławek, stojaków rowerowych, koszy, latarni), placów zabaw oraz zieleni. Przestrzeń pomiędzy poszczególnymi etapami będzie ogólnodostępna. Dzięki inwestycji zapomniany przez lata kwartał miasta otrzyma nowe życie. Na rogu Mińskiej i Podskarbińskiej powstanie ogólnodostępny plac miejski, który stanie się wizytówką osiedla. Architekci krajobrazu zaplanowali na nim drewniane podesty i siedziska. Zadbają o rosnące drzewa, zasadzą krzewy i byliny. Dopełnieniem całości będą meble miejskie (ławki, kosze, stojaki rowerowe), poidełko oraz plac zabaw dla dzieci. Plac zyska atrakcyjne oświetlenie w formie lampionów rozwieszonych na linach.

Havana

wkrótce

Cyrulik

wkrótce

Budimex Nieruchomości

Budimex Nieruchomości to duża i stabilna firma. Posiadamy doświadczenie i siłę Grupy Budimex. Nasz kapitał zakładowy wynoszący 657 333 000 złotych gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo powierzanych nam środków. Miarą jakości budowanych przez spółkę osiedli jest ich nagradzanie i wyróżnianie, w tym w prestiżowym konkursie „Budowa Roku”.

Dotrzymujemy naszych obietnic
Cieszymy się zaufaniem i opinią wiarygodnego dewelopera. Porównaj nasze zapowiedzi (wizualizacje inwestycji sprzed budowy) z rzeczywistością (zdjęcia wykonanych osiedli).

profesjonalizm

doświadczenie

kompetencje

bezpieczeństwo

Czytaj więcej o nas

Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. poważnie podchodzi do ochrony danych osobowych. Spółka wdrożyła odpowiednie zabezpieczenia, procedury i rozwiązania, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo danych osobowych i zgodność w wymogami RODO. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie dobrowolnej zgody lub dla realizacji umowy lub w wykonaniu obowiązków prawnych. Realizujemy również marketing własnych produktów i usług Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do Państwa danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia zakresu przetwarzania lub przeniesienia. W razie pytań dot. ochrony danych osobowych zapraszamy do kontaktu iod.bxn@budimex.pl